Filter Products
GTIN Code 0017229172524
*Non contractual photo
Technical infomations
| Additional Information |
|
| Brand Name | Poly |
| Compatibility | Laptops/Smartphones |
| Depth | 273 mm |
| Features | IP64 |
| Height | 38 mm |
| Manufacturer Part Number | 216874-01 |
| Manufacturer Website Address | http://www.poly.com |
| Manufacturer | Poly |
| Microphone | Yes |
| Platform Supported | PC |
| Product Name | Speakerphone |
| Product Type | Speakerphone |
| USB | Yes |
| Weight (Approximate) | 610 g |
| Width | 102 mm |