Filter Products
GTIN Code 8715946413938
*Non contractual photo
GTIN Code 8715946413938
Epson C13S045083 Translucent Film
EPSON - MAT - 170 MICROMÈTRES - ROULEAU (61 CM X 30,5 M) FILM À CONTRE-JOUR - POUR SURECOLOR SC-P10000, P20000, P6000, P7500, P8000, P9000, P9500, T3400, T3405, T5400, T5405
Technical infomations
| Brand Name | Epson |
| Grammage | 206 g/m² |
| Manufacturer Part Number | C13S045083 |
| Manufacturer Website Address | http://www.epson.fr |
| Manufacturer | Epson Corporation |
| Marketing Information | THE BEST RESULTS WITH THE RIGHT PAPER Epson papers are engineered for the best possible results with Epson products, from business inkjets to pro graphic solutions. |
| Product Model | C13S045083 |
| Product Name | Backlit Film |
| Product Type | Translucent Film |
| Sheet Size | 24 m x 30.50 m |
| Sheet Thickness | 170 m |
| Surface Finish | Matte |