Filter Products
Equivalent P/N :B5L52-67903,W5U23-67901,W5U23A GTIN Code 0888793231203
*Non contractual photo
Equivalent P/N : B5L52-67903,W5U23-67901,W5U23A
GTIN Code 0888793231203
HP ADF Assembly
Technical infomations
| Brand Name | HP |
| Compatibility | HP PageWide Managed Color Printers:
|
| Depth | 50 mm |
| Height | 25 mm |
| Manufacturer Part Number | W5U23A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Marketing Information | Extend the life of the automatic document feeder with a replacement roller and separation pad. Reduce interruptions caused by normal roller and separation pad wear. Easy installation gets you back to business quickly. Features Maintain your automatic document feeder's (ADF's) high-quality performance - extend the life of your ADF. This replacement roller and separation pad kit reduces interruptions caused by normal assembly wear. Get back to business quickly and maintain productivity - this replacement roller and separation pad is easy to install. |
| Product Name | 200 ADF Roller Replacement Kit |
| Product Type | ADF Assembly |
| Weight (Approximate) | 40 g |
| Width | 68 mm |