Filter Products
GTIN Code 0191628462056
*Non contractual photo
GTIN Code 0191628462056
HP MLT-R607K Laser Imaging Drum for Printer - Black
822A - MLT-R607K/SEE
Technical infomations
| Brand Name | HP |
| Device Supported | Printer |
| Manufacturer Part Number | SS822A |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Packaged Quantity | 1 |
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| Product Model | MLT-R607K |
| Product Name | Samsung MLT-R607K Imaging Drum |
| Product Type | Imaging Drum |
| Typical Print Yield | 100000 Pages |