Filter Products
GTIN Code 8715946653693
*Non contractual photo
GTIN Code 8715946653693
Epson ELPCB03 Projector Connection & Control Box
Technical infomations
| Brand Name | Epson |
| Compatibility | Epson Projectors:
|
| Depth | 83 mm |
| Height | 226 mm |
| Manufacturer Part Number | V12H927040 |
| Manufacturer Website Address | http://www.epson.fr |
| Manufacturer | Epson Corporation |
| Product Model | ELPCB03 |
| Product Name | Control and Connection Box - ELPCB03 |
| Product Type | Projector Connection & Control Box |
| Weight (Approximate) | 1.20 kg |
| Width | 230 mm |