Filter Products
GTIN Code 0026649158742
*Non contractual photo
GTIN Code 0026649158742
Ricoh Paper Tray
Technical infomations
| Brand Name | Ricoh |
| Compatibility | RICOH Ri 100 Direct to Garment Printer |
| Depth | 409 mm |
| Height | 97 mm |
| Manufacturer Part Number | 515874 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ricoh.fr |
| Manufacturer | Ricoh Imaging Company, Ltd. |
| Media Size | A4 |
| Product Name | Standard Size Tray Type 1 |
| Product Type | Paper Tray |
| Weight (Approximate) | 2.60 kg |
| Width | 242 mm |