Filter Products
GTIN Code 4961311930140
*Non contractual photo
GTIN Code 4961311930140
Ricoh PB3280 Input Tray
Technical infomations
| Brand Name | Ricoh |
| Compatibility | Ricoh IM C6000 Printer |
| Depth | 685.8 mm |
| Height | 246.4 mm |
| Manufacturer Part Number | 418349 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ricoh.fr |
| Manufacturer | Ricoh Imaging Company, Ltd. |
| Media Size | 304.80 mm x 457.20 mm |
| Media Type | Plain Paper |
| Product Model | PB3280 |
| Product Name | Paper Feed Unit PB3280 |
| Product Type | Input Tray |
| Total Media Capacity | 1100 |
| Weight (Approximate) | 23 kg |
| Width | 586.7 mm |