Filter Products
*Non contractual photo
Lexmark Standard Power Cord - 2.44 m - United States, Canada
Technical infomations
| Brand Name | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark Printers:
|
| Cord Length | 2.44 m |
| Device Supported | Printer |
| Frequency | 60 Hz |
| Localization | Canada |
| Localization | United States |
| Manufacturer Part Number | 11A9095 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lexmark.fr |
| Manufacturer | Lexmark International, Inc |
| Product Name | Power Cord; 2.5 m, 8 ft. Straight, US, Canada, Latin America (LV) |
| Product Type | Standard Power Cord |