Filter Products
GTIN Code 5705965814314
*Non contractual photo
GTIN Code 5705965814314
Lexmark 17L0401 25 W AC Adapter
Technical infomations
| Brand Name | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark Printers:
|
| Device Supported | Printer |
| Frequency | 50 Hz |
| Input Voltage | 220 V AC |
| Manufacturer Part Number | 17L0401 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lexmark.fr |
| Manufacturer | Lexmark International, Inc |
| Maximum Output Power | 25 W |
| Product Model | 17L0401 |
| Product Name | 17L0401 AC Adapter |
| Product Type | AC Adapter |