Filter Products
GTIN Code 0755401339555
*Non contractual photo
GTIN Code 0755401339555
Lexmark Standard Power Cord - 2.44 m - Japan
Technical infomations
| Brand Name | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark Printers:
|
| Cord Length | 2.44 m |
| Device Supported | Printer |
| Frequency | 50 Hz |
| Frequency | 60 Hz |
| Localization | Japan |
| Manufacturer Part Number | 1339555 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lexmark.fr |
| Manufacturer | Lexmark International, Inc |
| Product Name | Power Cord; 2.5 m, 8 ft. Straight, Japan |
| Product Type | Standard Power Cord |