Filter Products
GTIN Code 5705965042724
*Non contractual photo
GTIN Code 5705965042724
Lexmark 1342534 Standard Power Cord - 2.44 m
Technical infomations
| Brand Name | Lexmark |
| Cord Length | 2.44 m |
| Frequency | 50 Hz |
| Manufacturer Part Number | 1342534 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lexmark.fr |
| Manufacturer | Lexmark International, Inc |
| Product Model | 1342534 |
| Product Name | Standard Power Cord |
| Product Type | Standard Power Cord |
| Voltage Rating | 220 V AC |