Filter Products
*Non contractual photo
Lexmark 30B0199 Paper Tray - 150 Sheet
Technical infomations
| Brand Name | Lexmark |
| Country of Origin | China |
| Depth | 300 mm |
| Height | 60 mm |
| Manufacturer Part Number | 30B0199 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lexmark.fr |
| Manufacturer | Lexmark International, Inc |
| Marketing Information | 150 sheets paper tray provides an extra paper tray that supports A4, Letter and Legal sizes. Paper (20 to 24 lbs, 75 to 90gsm), photo paper and coated paper. |
| Media Capacity | 150 Sheet |
| Media Size | A4 - 210.06 mm x 296.93 mm |
| Media Size | A4 |
| Media Size | Legal |
| Media Size | Letter - 215.90 mm x 279.40 mm |
| Media Size | Letter |
| Media Type | Coated Paper |
| Media Type | Photo Paper |
| Media Type | Plain Paper |
| Product Model | 30B0199 |
| Product Name | 150 Sheets Paper Tray For X9350 Printer |
| Product Type | Paper Tray |
| Total Media Capacity | 150 |
| Weight (Approximate) | 2.27 kg |
| Width | 459 mm |