Filter Products
*Non contractual photo
Lexmark Standard Power Cord - 1.83 m - Korea
Technical infomations
| Brand Name | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark Printers:
|
| Connector on First End | IEC 60320 C5 |
| Cord Length | 1.83 m |
| Device Supported | Printer |
| First End Connector Detail | 1 x IEC 60320 C5 |
| First End Connector Type | IEC 60320 C5 |
| Frequency | 50 Hz |
| Localization | Korea |
| Manufacturer Part Number | 11B6514 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lexmark.fr |
| Manufacturer | Lexmark International, Inc |
| Product Name | Power Cord; 1.8 m, 6 ft. Korea |
| Product Type | Standard Power Cord |