Filter Products
GTIN Code 4054317425458
*Non contractual photo
GTIN Code 4054317425458
Lexmark Standard Power Cord - 2.50 m
Technical infomations
| Brand Name | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark Printers:
|
| Cord Length | 2.50 m |
| Device Supported | Printer |
| Manufacturer Part Number | 40X0258 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lexmark.fr |
| Manufacturer | Lexmark International, Inc |
| Packaged Quantity | 1 |
| Product Name | Power Cord; 2.5 m, 8 ft. Right angle, Europe, Middle East, Africa |
| Product Type | Standard Power Cord |
| Weight (Approximate) | 134.7 g |