Filter Products
*Non contractual photo
Lexmark Standard Power Cord - 2.44 m - Japan, Switzerland
Technical infomations
| Brand Name | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark Printers:
http://parts.lexmark.com/wpo-catalog/AU_en/search/advanced/%2840X0270%29 |
| Cord Length | 2.44 m |
| Device Supported | Printer |
| Frequency | 50 Hz |
| Frequency | 60 Hz |
| Localization | Japan |
| Localization | Switzerland |
| Manufacturer Part Number | 40X0270 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lexmark.fr |
| Manufacturer | Lexmark International, Inc |
| Product Name | Power Cord; 2.5 m, 8 ft. Straight, Japan |
| Product Type | Standard Power Cord |