Filter Products
GTIN Code 4054317425441
*Non contractual photo
GTIN Code 4054317425441
Lexmark Standard Power Cord - 2.44 m - Chile, Italy, Uruguay, Denmark, Libya, San Marino
Technical infomations
| Brand Name | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark Printers:
|
| Cord Length | 2.44 m |
| Device Supported | Printer |
| Frequency | 50 Hz |
| Localization | Chile |
| Localization | Denmark |
| Localization | Italy |
| Localization | Libya |
| Localization | San Marino |
| Localization | Uruguay |
| Manufacturer Part Number | 40X0257 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lexmark.fr |
| Manufacturer | Lexmark International, Inc |
| Product Name | Power Cord; 2.5 m, 8 ft. Right Angle, Chile, Uruguay |
| Product Type | Standard Power Cord |