Filter Products
GTIN Code 5704327707295
*Non contractual photo
GTIN Code 5704327707295
Lexmark Standard Power Cord - 2.50 m - United States, Canada, Colombia, Costa Rica, Dominican Republic, El Salvador, Ecuador, Guatemala, Honduras, Mexico, Nicaragua, ...
Technical infomations
| Brand Name | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark Printers:
|
| Cord Length | 2.50 m |
| Device Supported | Printer |
| Frequency | 50 Hz |
| Frequency | 60 Hz |
| Localization | Canada |
| Localization | Colombia |
| Localization | Costa Rica |
| Localization | Dominican Republic |
| Localization | Ecuador |
| Localization | El Salvador |
| Localization | Guatemala |
| Localization | Honduras |
| Localization | Mexico |
| Localization | Nicaragua |
| Localization | Panama |
| Localization | Puerto Rico |
| Localization | Saudi Arabia |
| Localization | United States |
| Localization | Venezuela |
| Localization | Virgin Islands |
| Manufacturer Part Number | 40X0260 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lexmark.fr |
| Manufacturer | Lexmark International, Inc |
| Product Name | Power cord; 2.5 m, 8 ft. Right angle, US, CA, LA |
| Product Type | Standard Power Cord |
| Weight (Approximate) | 226.8 g |