Filter Products
GTIN Code 4058829210601
*Non contractual photo
GTIN Code 4058829210601
Lexmark Standard Power Cord - 2.50 m - Colombia, Costa Rica, Dominican Republic, El Salvador, Guatemala, Honduras, Mexico, Nicaragua, Panama, Puerto Rico, Saudi Arabia, ...
Technical infomations
| Brand Name | Lexmark |
| Cord Length | 2.50 m |
| Device Supported | Printer |
| Frequency | 60 Hz |
| Localization | Colombia |
| Localization | Costa Rica |
| Localization | Dominican Republic |
| Localization | El Salvador |
| Localization | Guatemala |
| Localization | Honduras |
| Localization | Mexico |
| Localization | Nicaragua |
| Localization | Panama |
| Localization | Puerto Rico |
| Localization | Saudi Arabia |
| Localization | Venezuela |
| Localization | Virgin Islands |
| Manufacturer Part Number | 40X0269 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lexmark.fr |
| Manufacturer | Lexmark International, Inc |
| Product Name | Power Cord; 2.5 m, 8 ft. Right Angle, US, CA, LA |
| Product Type | Standard Power Cord |