Filter Products
*Non contractual photo
Lexmark Standard Power Cord - 1.83 m - Brazil, Australia, New Zealand
Technical infomations
| Brand Name | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark Printers:
|
| Cord Length | 1.83 m |
| Device Supported | Printer |
| Frequency | 60 Hz |
| Localization | Australia |
| Localization | Brazil |
| Localization | New Zealand |
| Manufacturer Part Number | 40X0259 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lexmark.fr |
| Manufacturer | Lexmark International, Inc |
| Product Name | Power Cord; 1.8 m, 6 ft. Right Angle, Brazil |
| Product Type | Standard Power Cord |