Filter Products
*Non contractual photo
Lexmark Standard Power Cord - 1.80 m - Denmark
Technical infomations
| Brand Name | Lexmark |
| Compatibility | Lexmark X5075 Printer |
| Connector on First End | IEC 60320 C5 |
| Cord Length | 1.80 m |
| Current Rating | 2.50 A |
| Device Supported | Printer |
| Environmentally Friendly | Yes |
| First End Connector Detail | 3-pin IEC 60320 C5 Female |
| First End Connector Type | IEC 60320 C5 |
| Localization | Denmark |
| Manufacturer Part Number | 40X5980 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lexmark.fr |
| Manufacturer | Lexmark International, Inc |
| Product Name | Standard Power Cord |
| Product Type | Standard Power Cord |
| Voltage Rating | 230 V AC |