Filter Products
GTIN Code 0619659183301
*Non contractual photo
GTIN Code 0619659183301
SanDisk Ultra 512 GB Class 10/UHS-I (U1) microSDXC - 1 Pack
Technical infomations
| Brand Name | SanDisk |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Length | 15 mm |
| Manufacturer Part Number | SDSQUA4-512G-GN6MA |
| Manufacturer Website Address | http://www.wdc.com/fr |
| Manufacturer | Western Digital Corporation |
| Maximum Read Speed | 120 MB/s |
| Packaged Quantity | 1 |
| Product Family | Ultra |
| Product Line | Ultra |
| Product Name | Ultra 512GB microSDXC Card |
| Product Type | microSDXC |
| Speed Class Rating | Class 10/UHS-I (U1) |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Thickness | 1 mm |
| Width | 11 mm |