Filter Products
GTIN Code 0619659069261
*Non contractual photo
GTIN Code 0619659069261
SanDisk 32 GB Class 4 microSDHC
SANDISK - CARTE MÉMOIRE FLASH (ADAPTATEUR MICROSDHC - SD INCLUS(E)) - 32 GO - CLASS 4 - MICRO SDHC - NOIR
-
- 0 expected daysASK FOR PRICE
--0,00--
--0--
----
--NaN--
----
--0--
----
--NaN--
----
Technical infomations
| Brand Name | SanDisk |
| Environmental Certification | REACH |
| Environmental Certification | RoHS 2 |
| Environmental Certification | RoHS |
| Environmental Certification | Taiwan RoHS |
| Environmental Certification | WEEE |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Length | 15 mm |
| Limited Warranty | 5 Year |
| Manufacturer Part Number | SDSDQB-032G-B35 |
| Manufacturer Website Address | http://www.wdc.com/fr |
| Manufacturer | Western Digital Corporation |
| Product Name | 32GB microSDHC Card |
| Product Type | microSDHC |
| Speed Class Rating | Class 4 |
| Storage Capacity | 32 GB |
| Thickness | 1 mm |
| Width | 11 mm |