Filter Products
GTIN Code 4562466154704
*Non contractual photo
GTIN Code 4562466154704
Lenovo Mounting Bracket for Power Adapter - Black
LENOVO POWER CAGE - BOÎTIER D'ALIMENTATION - POUR THINKCENTRE M625, M70, M710, M715, M715Q (2ND GEN), M75Q GEN 2, M80, M90, M910, M920
Technical infomations
| Brand Name | Lenovo |
| Depth | 3.4 cm |
| Device Supported | Power Adapter |
| Height | 13.5 cm |
| Manufacturer Part Number | 4XF0H09737 |
| Manufacturer Website Address | http://www.lenovo.com/fr/ |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Marketing Information | ThinkCentre Tiny Power Cage is a mounting solution that provides an efficient and secure Power adapter mounting solution for your Tiny PC. To Complete this solution the ThinkCentre Tiny Sandwich Kit(Option PN: 0B47383) or Tiny VESA Mount(Option PN: 0B47374) is required. |
| Packaged Quantity | 1 |
| Product Color | Black |
| Product Name | ThinkCentre Tiny Power Cage |
| Product Type | Mounting Bracket |
| Weight (Approximate) | 149.7 g |
| Width | 6.2 cm |