Filter Products
GTIN Code 0027242902664
*Non contractual photo
GTIN Code 0027242902664
Sony - f/2.1 - Short Throw Zoom Lens
SONY VPLL-Z3010 - OBJECTIF ZOOM GRAND ANGLE - 16.41 MM - 23.54 MM - F/1.75-2.1
Technical infomations
| Application/Usage | Projector |
| Brand Name | Sony |
| Compatibility | Sony Projectors:
|
| Depth | 227 mm |
| Height | 150 mm |
| Lens Type Detail | Short Throw |
| Lens Type | Zoom |
| Manufacturer Part Number | VPLL-Z3010 |
| Manufacturer Website Address | http://www.sony.fr |
| Manufacturer | Sony Corporation |
| Maximum Aperture | f/2.1 |
| Product Name | Projection Lens for The VPL-F Series |
| Product Type | Lens |
| Weight (Approximate) | 2 kg |
| Width | 150 mm |